Strona główna Galeria Forum Linki Kontakt Szukaj Certyfikaty Lipiec 04 2020 19:34:34
O Whitney
Biografia
Głos
Trasy koncertowe
Występy specjalne
Fakty i ciekawostki
Rekordy i sprzedaż
Nagrody i wyróżnienia
Kalendarium
Inne nagrania
Artykuły i teksty piosenek
Literatura
Gwiazdy, a Whitney
Ku pamięci
Dyskografia
Whitney Houston
Whitney
I'm Your Baby Tonight
The Bodyguard
Waiting To Exhale
The Preacher's Wife
My Love Is Your Love
Just Whitney
One Wish - The Holiday Album
I Look To You
Sparkle
Kompilacje
Reedycje
DVD/VHS
Filmografia
The Bodyguard
Waiting To Exhale
The Preacher's Wife
Cinderella
Sparkle
Dokumenty
Seriale
Reklamy
Producentka
Multimedia
Teledyski
Na żywo
Posłuchaj Whitney
Obejrzyj koncerty
Acoustic i inne
Niezapomniane momenty
Nasze prace
Gify
Tapety
Czy wiesz, że...

Whitney zebrała ponad 415 nagród w całej swojej karierze? Znajduje się w księdze rekordów Guiness'a jako najczęściej nagradzana artystka wszechczasów.
Cytat
"Whitney could sing anybody but no one can sing Whitney..."

"Whitney może zaśpiewać każdego, ale nikt nie potrafi zaśpiewać Whitney..."

Ostatnie Artykuły
NEVER GIVE UP
Anioł na dnie piekła
Gwiazdy o śmierci Wh...
Whitney Houston miał...
Houston z naszych ma...
Oficjalne strony
WhitneyHouston.com
Facebook
MySpace
YouTube
YouTube Vevo
Info
Webmaster: MrSalute7
Webdesign: MrSalute7
Theme: Coffee Time
Wersja: 3.2
Hosting: dbv.pl
W sieci od: 14.01.2011

Copyright © Wszystkie materiały znajdujące się na tym portalu są chronione prawem autorskim. Nie wolno ich kopiować bez zgody autorów.

Whitney Houston numerem 1 w Google!


Wyszukiwarka Google w swoim raporcie Zeitgeist 2012 opublikowała ranking najbardziej zyskujących na popularności haseł, które w 2012 roku odnotowały największy wzrost liczby wyszukiwań w odniesieniu do roku 2011. Numerem jeden w tym rankingu jest Whitney Houston. Nie trzeba podkreślać, iż śmierć spowodowała ogromne zainteresowanie jej osobą na całym świecie. Na drugim miejscu znalazł się koreański utwór Gangnam Style, natomiast na dole podium znalazł się huragan Sandy, który w tym roku przeszedł przez Stany Zjednoczone.
W samej Polsce Whitney również znalazła się na podium, jednak licząc tylko osoby. Na pierwszym miejscu pojawiła się Natalia Siwiec, na drugim właśnie Houston, natomiast na trzecim miejscu Robert Lewandowski.
Kolejny raz możemy się przekonać o tym, iż śmierć jest najlepszą reklamą.
Album Whitney Houston do muzeum Grammy!
Pierwszy studyjny album nagrany przez Whitney Houston, nazwany po prostu Whitney Houston znalazł się na liście 27 albumów, które zostaną wprowadzone do Grammy Hall of Fame w 2013 r. Wyróżnienie dotyczy nagrań, które wywarły największy wpływ na kulturę amerykańską. Między innymi album Houston znalazł uznanie Narodowej Akademii Sztuki oraz Techniki Rejestracji za swoje walory artystyczne, wykraczające poza ramy stricte muzyczne.
"To albumy ważne z perspektywy kulturowej i historycznej. Istotnym jest wprowadzenie do muzeum kolejnych nagrań, które wciąż inspirują słuchaczy i twórców." – twierdzi Neil Portnow, prezydent Akademii.
Pierwsza płyta Whitney Houston wyróżniona została za odzew komercyjny, z jakim się spotkała. Krążek „Whitney Houston”, wypełniony typową dla połowy lat 80. mieszanką syntezatorowych brzmień tanecznych i soulowych kompozycji, znalazł aż 25 milionów nabywców, a samą wokalistkę uczynił największą, obok Michaela Jacksona, czarnoskórą gwiazdą epoki MTV.
We Will Always Love You: A Grammy Salute To Whitney Houston
Najbardziej prestiżowe nagrody Grammy zorganizowało specjalny koncert poświęcony Whitney Houston. Świadczy to o tym, iż Whitney nie była zwyczajną piosenkarką o której za kilka lat nikt już nie będzie pamiętać, ale ikoną, muzyczną legendą, którą będą pamiętać pokolenia.

Na scenie występowali między innymi:
Jennifer Hudson - I'm Every Woman, How Will I Know, I Wanna Dance With Somebody
Cece Winans i Yolanda Adams - Count On Me
Usher - I Believe In You And Me
Celine Dion - Greatest Love Of All
Whitney Houston - I Will Always Love You

Na scenie wystąpili również między innymi Britney Spears oraz Halle Berry wspominając Whitney.
MTV EMA 2012
Dnia 11 listopada w Niemczech, a dokładniej we Frankfurcie odbyła się kolejna gala MTV Europe Music Awards. Alicia Keys uhonorowała Whitney nagrodą dla Globalnej Ikony. Wcześniej tą nagrodę otrzymał Bon Jovi, później Queen, więc Houston jest pierwszą kobietą uznaną przez MTV za globalną ikonę. Z pewnością to nie jest ostatnie docenienie Whitney. Poniżej możecie zobaczyć fragment poświęcony własnie wręczeniu tej nagrody:
Whitney Houston - Never Give Up
Dziś premierę ma utwór Never Give Up Whitney, który znajdzie się na składance I Will Always Love You -The Best of Whitney Houston. Kompilacja premierę będzie miała 13 listopada, a tymczasem zapraszam do zapoznania się z piosenką:

Oby tylko to nie był ostatni nieopublikowany wcześniej utwór Nippy. Z pewnością chcemy kolejnych takich piosenek, prawda? :)
Joe McElderry - I Look To You
Finalista brytyjskiego X - Factor, Joe McElderry nagrał cover piosenki Whitney - I Look To You. Joe miał przyjemność spotkać Whitney w 2009 roku. Mógł również dla niej zaśpiewać wykonując piosenkę Where Do Broken Hearts Go, gdzie Nippy oraz Clive Davis w wyżej wymienionym programie rozrywkowym uczyli śpiewu w jednym z odcinków.
Myślę, że jakości utworu, ani wykonania nie trzeba komentować, lecz na pewno warto posłuchać:
Królewska para.
Miliony ludzi na całym świecie uważa Whitney Houston i Micheala Jacksona za najlepszych artystów w historii.

Oprócz przyjaźni łączył ich prawdziwy talent i niepowtarzalność. Niektórzy śmiało twierdzą, że gdyby byli parą to tworzyliby najpiękniejszą muzykę. Portal www.audiosavage.com zamieścił 14 piosenek, które są połączeniem muzyki Whitney i Michaela. Nigdy niestety nie nagrali wspólnego duetu, jednak dzięki obecnym możliwościom komputerów jesteśmy w stanie połączyć ich utwory tak, aby brzmiały one wyjątkowo. Poniżej znajdziecie link pod którym znajdziecie połączenie ich twórczości.

Whitney Houston i Michael Jackson
Whitney Houston & R. Kelly - I Look To You
Dziś premierę ma nowa wersja utworu I Look To You.
Po pierwsze wokal Whitney nie jest przeniesiony z oryginalnej wersji, ale został on nagrany ponownie. Po drugie nowa aranżacja sprawia, że piosenka jest zdecydowanie inna, dla mnie osobiście lepsza. Po trzecie głos Robert'a doskonale wpasował się w utwór.
Przesłuchać można tutaj:

Nie wiedziałem, że znana mi piosenka tylko w odświeżonej wersji wzbudzi we mnie tyle emocji przy pierwszym przesłuchaniu. Myślę, że u każdego fana pojawi się łza w oku, bo utwór jest wyjątkowy.

Piosenka pojawi się na najnowszej kompilacji pod tytułem I Will Always Love You -The Best of Whitney Houston, która premierę będzie miała 13 listopada tego roku.
Spodziewać się możemy nowego utworu pod tytułem Never Give Up.
The Whitney I Knew
Amerykański wokalista gospel BeBe Winans opublikował wspomnienia o swojej bliskiej przyjaciółce, wielkiej diwie piosenki, Whitney Houston. Polskojęzyczny przekład książki „The Whitney I Knew” trafi do księgarń w lutym 2013 r.Książka “The Whitney I Knew” nie jest typową biografią. Bebe Winans opowiedział o swojej wieloletniej przyjaźni z Whitney Houston, którą nazywał siostrą. Dzięki niemu wielbiciele talentu piosenkarki będą mogli zajrzeć nie tyle za kulisy jej sławy, co przekroczyć drzwi jej domu. Z kart książki wyłania się obraz kobiety całkowicie oddanej swojej rodzinie- mężowi Bobby’emu Brownowi i ukochanej córce, Bobbi Kristinie. Między linijkami osobistych triumfów piosenkarki przemykają wątki, które ułożyły się w tragiczny finał jej historii. Winans nie ocenia swojej przyjaciółki i jej słabości, skupia się wyłącznie na niemal rodzinnej więzi, jaka ich łączyła. Swoją opowieść muzyk zilustrował bogatym zbiorem fotografii z prywatnych zbiorów - od pierwszego wspólnego zdjęcia z 1985 r. do ostatniego z 2011 r.


Polskojęzyczny przekład „The Whitney I Knew” trafi na półki księgarń w lutym 2013 r. pod szyldem wydawnictwa Anakonda.

Harlem Gospel Choir w Polsce!
Najbardziej utalentowani śpiewacy z Nowego Jorku ruszają w kolejne tournée z nowym repertuarem, który powstał ku czci Whitney Houston. Tegoroczne występy będą więc wyjątkowe – po raz pierwszy będziemy mieli okazję, usłyszeć największe hity jednej z najlepszych wokalistek świata w gospelowych aranżacjach. Nie da się opowiedzieć jak brzmią I Will Always Love You, Saving All My Love for You czy I Wanna Dance With Somebody w wykonaniu czołowego chóru gospel świata - Harlem Gospel Choir. To trzeba usłyszeć na żywo!

Tournée obejmuje takie miasta jak: Kraków, Zabrze, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz i Warszawa. Rozpoczyna się 17 grudnia tego roku, a kończy 25 grudnia. Bilety już od 80 zł!
Bilety można kupić pod tym adresem.

W piosenkach Whitney Houston inspiracje muzyką gospel były bardzo widoczne. Dlatego też założyciel Harlem Gospel Choir - Allen Bailey – postanowił, że kolejna światowa trasa chóru poświecona będzie pamięci wielkiej artystki, którą bardzo szanował i podziwiał.
Występy w hołdzie Whitney Houston to zapadające w pamięć, niesamowite przedstawienie, które mieli okazję podziwiać już obywatele USA i Kanady. Dla polskiej publiczności chór przygotował doskonałą aranżację największych hitów Whitney Houston, a także tradycyjne i nowoczesne utwory gospelowe, jazzowe i bluesowe tak wielkich gwiazd jak Billie Holiday, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, czy Stevie Wonder. Koncert na pewno będzie wielkim przeżyciem zarówno dla fanów Whitney Houston, jak i dla miłośników muzyki gospel.
Pasja i miłość członków Harlem Gospel Choir do muzyki elektryzują słuchaczy. Żaden widz, nawet ten najbardziej uparty, nie zdoła wysiedzieć w fotelu podczas występu. Prędzej, czy później zacznie tańczyć, klaskać i śpiewać. Artyści sprawiają, że każdy może poczuć w sobie czarną duszę gospel. Muzycy przekazują ze sceny mnóstwo nadziei, energii i dobroci. Ich magnetycznym głosom nie sposób się oprzeć.
To już kolejna trasa koncertowa Harlem Gospel Choir po Polsce. Artyści byli tak zachwyceni wcześniejszymi występami w naszym kraju, że z wielkim entuzjazmem zgodzili się do nas powrócić. Polskie gwiazdy takie jak Natalia Kukulska, zespół Sistars, czy Mieczysław Szcześniak mieli okazję towarzyszyć chórowi na scenie i zgodnie twierdzili, że takich przeżyć podczas występu doświadczyli po raz pierwszy w karierze.
Tym razem Anioły z Harlemu zagwarantują ich znacznie więcej, a to za sprawą utworów, które wszyscy znamy i kochamy, które na stałe zapisały się na kartach historii muzyki pop i z których wciąż inspiracje czerpie wielu artystów – wielkich hitów niezapomnianej Whitney Houston.
Flashmob dla Whitney Houston.
Co to w ogóle jest? Otóż Flashmob jest to sztuczny tłum ludzi, którzy gromadzą się w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego wydarzenia. Ma on być zaskoczeniem dla przypadkowych świadków.

Co ma wspólnego z Whitney? W internecie można znaleźć wiele filmików przedstawiających właśnie Flashmob, gdzie uczestnicy śpiewają utwory Houston, bądź tańczą przy jej piosenkach.

Oto 4 z nich:W przypadku Whitney Houston powodem zorganizowania takich akcji jest oddanie hołdu zmarłej artystce, bądź też data urodzin.
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Sklep
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ikony
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brentmiz
02/04/2018 12:10
[url=http://www.janvitrus
t.org/awstats/evtr.php?cs
r=127]Cialis Shop Usa[/url] Try not to confuse the body together with your liquid blends. Vegetables and fruits are digested in a different


MerlinFousa
16/03/2018 13:07
[url=http://www.tollyjoy.
com.sg/images/base.php?w=
315-Kamagra-Österreich,G
enerika-Levitra-Vardenafi
l,Viagra-Generika-Preise/
]Kamagra Österreich[/url] To make sure your sump pum


AngelLar
13/02/2018 16:07
dlhonxd http://www.camping-bilieu
.fr/788-sac-seau-burberry
-occasion.php http://www.chequeredleopa
rd.co.uk/743-gucci-bag-mi
ni.htm http://www.bamboo-uk.co.u
k/871-hermes-birkin


XRumerTest
12/01/2018 18:17
Hello. And Bye.

Brentmiz
07/01/2018 21:00
gltqfpt http://www.tindisbobbin.c
o.uk/nike-air-huarache-lo
w-review-260.htm http://www.bibliotheekdui
nrand.nl/uggs-slippers-he
ren-528.asp http://www.dollartpower.d
e/superstar


XRumerTest
07/01/2018 01:29
Hello. And Bye.

Tylertam
24/07/2017 02:37
ygkfnda http://www.grifodoro.it/3
25-manolo-blahnik-sposa.h
tm http://www.napoliinternat
ional.it/hogan-pelle-blu-
uomo-728.html http://www.118messina.it/
912-adidas-ace-17-bambi


paigeit16
10/06/2017 20:07
Latin shemales http://futanari.replyme.p
w/?personal.jaylin shemalevideos.com freeshemale movie tranys.com chicks with dicks sexuality videos free


XRumerTest
09/05/2017 17:22
Hello. And Bye.

Jasonsoubs
05/04/2017 11:47
study out this [url=http://onlinecasino-
xx.com]casino[/url] where you can collect legitimate funds with the help of this guidebookPlaying [url=http://onlinecasinos
-x.com/online-blackjack.h


Archiwum
Ku pamięci

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie