Strona główna Galeria Forum Linki Kontakt Szukaj Certyfikaty Lipiec 04 2020 17:45:48
O Whitney
Biografia
Głos
Trasy koncertowe
Występy specjalne
Fakty i ciekawostki
Rekordy i sprzedaż
Nagrody i wyróżnienia
Kalendarium
Inne nagrania
Artykuły i teksty piosenek
Literatura
Gwiazdy, a Whitney
Ku pamięci
Dyskografia
Whitney Houston
Whitney
I'm Your Baby Tonight
The Bodyguard
Waiting To Exhale
The Preacher's Wife
My Love Is Your Love
Just Whitney
One Wish - The Holiday Album
I Look To You
Sparkle
Kompilacje
Reedycje
DVD/VHS
Filmografia
The Bodyguard
Waiting To Exhale
The Preacher's Wife
Cinderella
Sparkle
Dokumenty
Seriale
Reklamy
Producentka
Multimedia
Teledyski
Na żywo
Posłuchaj Whitney
Obejrzyj koncerty
Acoustic i inne
Niezapomniane momenty
Nasze prace
Gify
Tapety
Czy wiesz, że...

Whitney zebrała ponad 415 nagród w całej swojej karierze? Znajduje się w księdze rekordów Guiness'a jako najczęściej nagradzana artystka wszechczasów.
Cytat
"Whitney could sing anybody but no one can sing Whitney..."

"Whitney może zaśpiewać każdego, ale nikt nie potrafi zaśpiewać Whitney..."

Ostatnie Artykuły
NEVER GIVE UP
Anioł na dnie piekła
Gwiazdy o śmierci Wh...
Whitney Houston miał...
Houston z naszych ma...
Oficjalne strony
WhitneyHouston.com
Facebook
MySpace
YouTube
YouTube Vevo
Info
Webmaster: MrSalute7
Webdesign: MrSalute7
Theme: Coffee Time
Wersja: 3.2
Hosting: dbv.pl
W sieci od: 14.01.2011

Copyright © Wszystkie materiały znajdujące się na tym portalu są chronione prawem autorskim. Nie wolno ich kopiować bez zgody autorów.

Księga Rekordów Guinness'a
Whitney Houston po raz kolejny została wpisana do Księgi Rekordów Guinness'a! Za co?

Po śmierci artystki jej 12 utworów znalazło się na liście przebojów w tym samym czasie, pobijając rekord, który należał wcześniej do Amy Winehouse. Mowa jest o Official Charts Company z Wielkiej Brytanii. Tymi utworami są:
- I Will Always Love You
- I Wanna Dance With Somebody
- One Moment In Time
- My Love Is Your Love
- I Have Nothing
- How Will I Know
- The Greatest Love Of All
- Saving All My Love For You
- It's Not Right But It's Okay
- Million Dollar Bill
- Run To You
- Where Do Broken Hearts Go
Przekonać się można pod tym linkiem.

Pierwszy rekord Whitney według Guinness'a z 2004 roku był fakt, iż Houston została najczęściej nagradzaną artystką w historii.

Wpisanie do tej księgi jest z pewnością ogromnym wyróżnieniem dla artystów za ich dokonania. Szkoda tylko, że za drugim razem Whitney dokonała tego po swojej śmierci. Znowu można się przekonać, że śmierć jest najlepszą reklamą i wtedy doceniamy artystów tak jak powinniśmy ich doceniać za życia.
Muzeum Grammy.
Whitney Houston posiada swoje stanowisko w muzeum najbardziej prestiżowych muzycznych nagród Grammy. W muzeum można zobaczyć jej kreacje, nieznane zdjęcia, plakaty, bilety.

Zadaniem takich stanowisk jest podtrzymanie pamięci danego artysty. Jej stanowisko świadczy o tym, iż Whitney miała duży wpływ na świat muzyki i nie była zwyczajną, kolejną artystką, ale legendą, o której należy pamiętać.
Whitney dziś skończyłaby 49 lat.
Dla fanów Whitney ten dzień będzie już niestety raczej smutnym dniem. W internecie aż roi się od filmików i tekstów z życzeniami dla Whitney.
Na forum użytkownik gc zakładając temat dotyczący dnia dzisiejszego napisał wzruszające i szczere życzenia:

Życzenia urodzinowe dla Whitney

W minionych latach, w dniu 9 sierpnia życzyłem Ci zarówno tego co inni Tobie życzyli jak i tego, o czym pewnie zapominali Ci życzyć. Wpisywałem się w ten szeroki nurt serdeczności płynący z milionów serc, niosący zaklęcia o zdrowiu, pomyślności, sukcesach i tylu innych ważnych rzeczach. Dodawałem też za każdym razem takie tylko moje, ciche życzenia, w których dostrzegałem codzienność kobiet. Obejmując Cię tego dnia szczególną życzliwością pragnąłem także, by ktoś choć od czasu do czasu zrobił Ci filiżankę gorącej kawy i to nie tylko od święta, życzyłem Ci nieoczekiwanego telefonu od Twojej dawnej przyjaciółki, z którą mogłabyś pogawędzić cały wieczór, zawsze zielonego światła na drodze, gdy śpieszysz się do studia albo do domu, żebyś zawsze znajdowała klucze właśnie tam, gdzie ich akurat szukasz, a kiedy stoisz w kolejce do kasy w hipermarkecie, żeby to była akurat kolejka najszybciej obsługiwana. Życzyłem Ci, byś znalazła interesującą książkę pod poduszką, którą ktoś tam wsunie jako prezent oraz czasu na to, byś ją mogła przeczytać do końca. Kiedy potrzebujesz doświadczyć piękna, żebyś zawsze miała lustro w pobliżu, w którym je zawsze znajdziesz.

Tak było dotąd. W tym roku czuję, że jakoś tak niezręcznie byłoby życzyć Ci tego wszystkiego, w końcu wszystkie troski i kłopoty już Cię nie dotyczą, więc może niech się spełni inne życzenie: kiedy Bóg, zasmucony tym, co dzieje się na ziemi, zechce oderwać wzrok i odpocząć, wezwie swojego anioła i powie mu: chcę posłuchać muzyki i odpocząć od ludzi - żeby to był na tyle rozgarnięty anioł, który spełniając prośbę od razu pobiegnie szukać Ciebie a nie tam, gdzie próby mają chóry anielskie.

Mało tego. Niech tak już będzie zawsze.


Na portalu YouTube użytkownik martiin5678 stworzył film z urywkami najlepszych występów Houston według fanów, który jest poświęcony dniu jej urodzin:
Kariera: początek, środek, koniec.
Whitney Houston swoją karierę rozpoczęła w 1983 roku. Wystąpiła w programie Merv Griffin Show wykonując utwór Home, który można zobaczyć poniżej:

Jej głos był wtedy nieskazitelnie czysty, mocny. Był to jej pierwszy występ na żywo w telewizji. Wcześniej śpiewała w chórze kościelnym oraz w nocnych klubach, gdzie została zauważona przez Cliv'a Davis'a.

Środkiem kariery muzycznej Houston są lata 1997 - 1998. Jej barwa się zmieniła, a z tym jej sposób śpiewania, który zbliżył się do stylu R&B. Niżej możecie zobaczyć występ na Grammy, gdzie wykonała utwór Exhale, a następnie utwór Count On Me, który wykonała ze swoją bliską przyjaciółką, śpiewaczką gospel Cece Winans:

Mimo słyszalnych zmian w głosie, nadal była nazywana THE VOICE i nadal nie miała sobie równych.

Ostatnim występem na żywo Whitney jest gala BET Celebration Of Gospel w 2011 roku. Wykonała wtedy piosenkę I Look To You wraz ze swoją przyjaciółką Kim Burrell. Występ możecie obejrzeć poniżej:

Wyjście Nippy było niespodzianką. Nikt się jej na scenie nie spodziewał. Mimo ogromnych zmian w jej barwie (biorąc pod uwagę początek kariery) nadal słychać było genialną Whitney Houston, a reakcja widowni po wejściu i zakończeniu występu mówi sama za siebie.

Do ostatniego momentu nazywana The Voice była ceniona przez miliony fanów na całym świecie oraz branżę muzyczną. To ona swoim sukcesem otworzyła drzwi innym afroamerykańskim artystkom do showbiznesu.
Dziś już legenda, jednak jej utwory i przede wszystkim jej głos zostanie przez lata w pamięci ludzi i do końca branży muzycznej będzie uważana za artystkę o niespotykanym talencie wokalnym.
Światowa premiera soundtrack'u SPARKLE!
Dzisiaj jest premiera ścieżki dźwiękowej do ostatniego filmu z udziałem Whitney Houston.

Do przesłuchania albumu zapraszam pod ten adres.
Na ścieżce dźwiękowej znajdują się 2 piosenki Whitney. Promujący album singiel Celebrate w duecie z Jordin Sparks oraz klasyk gospel His Eye In On The Sparrow.
Płytę można dostać w lepszych sklepach muzycznych.
Good Taste Production w hołdzie Whitney Houston.

Unikatowy koncert, podczas którego usłyszymy największe przeboje
Whitney Houston w nowych symfonicznych aranżacjach przygotowanych specjalnie na tę okazję przez Jacka Piskorza oraz Patryka Kraśniewskiego.

Wykonawcami koncertu będą:
HANIA STACH
KASIA WILK
KUBA BADACH
MIETEK SZCZEŚNIAK
Orkiestra Symfoniczna l'AUTUNNO pod dyrekcją Adama Banaszaka
BAND złożony z czołowych polskich muzyków rozrywkowych pod kierownictwem Jacka Piskorza.

Muzyka Whitney Houston w naszym przedsięwzięciu zyska nowe przestrzenie i wymiary. Będzie to fascynujący spektakl dźwięku, światła, multimediów. Wierzymy, że wszyscy fani i sympatycy twórczości Whitney Houston odnajdą w tym projekcie to, co w Jej muzyce kochają oraz odnajdą nowe barwy i brzmienia największych przebojów m.in. One moment in time, All at once, Run to you, I have nothing, Saving all my love for you, I wanna dance with somebody, I will always love you i wiele wiele innych.

Koncert odbędzie się w Poznaniu 1 września o godzinie 20:30 w Auli UAM
Szczegóły wkrótce...

AKTUALIZACJA 16-07-2012:
W razie kupna biletów zapraszam pod ten link.
Whitney, a jej głos.
Na portalu YouTube użytkownik martiin5678 wstawił 20 minutowy filmik pt. "Whitney Houston - Best Moments On Stage". Składa się on z chronologicznie ułożonych fragmentów najlepszych według autora występów na żywo. Dzięki niemu można zapoznać się ze zmianami w głosie Whitney, jakie zachodziły przez jej ponad 25-letnią karierę.

Pierwsze zmiany można zauważyć przy soundtrack'u Waiting To Exhale (1995). Barwa głosu stała się bardziej gospelowa, a i technika jej śpiewu nieco się zmieniła.
Kolejną większą zmianę można zauważyć od 2001 roku. Głos Whitney stał się głębszy. Słychać było kobietę po przejściach co czyniło występy bardziej wiarygodne. To i tak nie zmieniało faktu, że nadal była nazywana The Voice, a jej wokal mimo wszystko wzbudzał zachwyt i podziw.
Wielki powrót Divy i płyta I Look To You dla niektórych była wokalnym rozczarowaniem. Niestety nie każdy brał pod uwagę to, że Whitney była ponad 40-letnią kobietą, a i przerwa w śpiewaniu miała swój skutek.
Houston nigdy nie oszczędzała się na scenie, zawsze dawała z siebie wszystko co również miało na nią wpływ. Warto też pamiętać o zażywaniu narkotyków i paleniu papierosów.
Mimo wszystko, czy wiele osób nie biorąc nigdy lekcji śpiewu byłoby w stanie zaśpiewać nawet w jej najgorszym okresie tak jak ona? Whitney miała naturalny talent co uczyniło z niej gwiazdę z najwyższej półki.
Artystka o pseudonimie The Voice zostanie zapamiętana jako wokalistka o jednym z najlepszych głosów muzyki rozrywkowej jaki było nam dane usłyszeć.
BET 2012
Gala BET 2012 poświęciła ponad 20 minut na hołd dla Whitney Houston.

Jako pierwsza wyszła Mariah Carey, która wspominała pierwsze spotkanie z Whitney, pierwszą współpracę i ostatnie spotkanie. Jej wzruszenie pod koniec przemowy świadczy o tym, iż nie były rywalkami tak jak to kreowały media. Darzyły się szacunkiem przy bliskich i naprawdę dobrych relacjach.
Po wzruszającej przemowie na scenę wyszła Monica wykonując I Love The Lord. Następnie wyszła Brandy, bliska przyjaciółka i jej wielka fanka wykonując I'm Your Baby Tonight oraz I Wanna Dance With Somebody. Brat Whitney - Gary zaśpiewał Where You Are, natomiast Cissy - matka Whitney bardzo emocjonalnie zaśpiewała Bridge Over Troubled Water. 3 przyjaciółki Angela Bassett, Loretta Devine oraz Lela Rochon z którymi Houston wystąpiła u boku w filmie Waiting To Exhale powiedziały kilka pięknych słów na temat zmarłej artystki. Na koniec Chaka Khan wykonała swoją piosenkę I'm Every Woman z której Nippy zrobiła ogólnoświatowy hit.

Hołd można obejrzeć tutaj, ale bez przemowy Mariah Carey.

Była to piękna gala ze szczerym i prawdziwym hołdem. Wzruszenia wśród publiczności nie kryła Beyonce, Pat Houston i wiele innych, znanych osobistości.
Teledysk Celebrate!
Odbyła się światowa premiera teledysku do piosenki Celebrate z Whitney Houston i Jordin Sparks, który można obejrzeć poniżej:

Niestety przez przedwczesną śmierć Whitney Houston nie mogła uczestniczyć w nagrywaniu klipu i można ją zobaczyć tylko w dodanych scenach z filmu.
Jak Wam się podoba?
Hity Whitney Houston?
Kiedy można powiedzieć, że piosenka stała się hitem? Według wielu miarą hitu jest pozycja na liście Billboard. Jest to spis utworów, które według amerykańskiego magazynu Billboard są najpopularniejsze. Pojawienie się oraz pozycja na liście stanowi często miarę wyznacznika jakości artysty i jego utworów.
Zatem ile hitów miała Whitney Houston?
Oficjalny kanał tygodnika na portalu YouTube umieścił film, który przedstawia jej utwory uplasowane w pierwszej dziesiątce.

Dla przypomnienia:
- Whitney jest jedyną artystką, której 7 kolejnych singli znalazło się na 1. miejscu listy Billboard, wyprzedzając rekord pobity przez The Beatles i The Bee Gees;
- Whitney była pierwszą artystką solową, której 3 single z jednego albumu znalazły się na 1. miejscu;
- Whitney jest jedyną artystką, której albumy spędziły 50 tygodni na pierwszym miejscu listy Billboard 200, co do tej pory nikomu się to nie udało;
- Whitney jest pierwszą kobietą, której album (Whitney - drugi krązek) zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200;
- Piosenka I Will Always Love You spędziła 14 tygodni na 1. miejscu listy Billboard Hot 100, stając się przy tym najdłuższym singlem nr 1 solowej artystki w historii;
- Whitney jest jedyną artystką, której 3 albumy pozostały na szczycie TOP 200 przez ponad dziesięć tygodni (Whitney Houston - 14 tygodni, Whitney - 11 tygodni, The Bodyguard - 20 tygodni);
- Album The Preacher's Wife jest najdłużej utrzymującym się albumem na 1. miejscu na liście Billboard Top Gospel Albums Chart, utrzymując się na liście przez 26 tygodni;
- Whitney jest jedyną artystką, której 4 cover'y są nr 1 (Saving All My Love For You, Greatest Love Of All, All The Man That I Need, I Will Always Love You;
- Whitney jest jedyną artystką, która posiada po 3 hity z kolejnych 7 albumów (wszystkie albumy z lat 80 i 90);
- Whitney jest pierwszą kobietą, której 3 albumy (Whitney: The Greatest Hits, The Bodyguard i Whitney Houston) w tym samym czasie znalazły się w pierwszej dziesiątce listy Billboard 200.
A Death In The Family: The Show Must Go On
Powstał dokument opowiadający o tym jak śmierć Whitney Houston odbiła się na 54 ceremonii Grammy. Składa się on przede wszystkim z wypowiedzi laureatów Grammy takich jak: Dave Grohl, Jennifer Hudson, Bruce Springsteen i Joe Walsh.

Można obejrzeć pod tym linkiem.

Dla przypomnienia Houston zmarła dzień przed galą. Miała na niej wystąpić wraz z Chaką Khan. Na miejscu Whitney i Chaki wystąpiła Jennifer Hudson oddając hołd zmarłej gwieździe wykonując I Will Always Love You
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Sklep
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ikony
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brentmiz
02/04/2018 12:10
[url=http://www.janvitrus
t.org/awstats/evtr.php?cs
r=127]Cialis Shop Usa[/url] Try not to confuse the body together with your liquid blends. Vegetables and fruits are digested in a different


MerlinFousa
16/03/2018 13:07
[url=http://www.tollyjoy.
com.sg/images/base.php?w=
315-Kamagra-Österreich,G
enerika-Levitra-Vardenafi
l,Viagra-Generika-Preise/
]Kamagra Österreich[/url] To make sure your sump pum


AngelLar
13/02/2018 16:07
dlhonxd http://www.camping-bilieu
.fr/788-sac-seau-burberry
-occasion.php http://www.chequeredleopa
rd.co.uk/743-gucci-bag-mi
ni.htm http://www.bamboo-uk.co.u
k/871-hermes-birkin


XRumerTest
12/01/2018 18:17
Hello. And Bye.

Brentmiz
07/01/2018 21:00
gltqfpt http://www.tindisbobbin.c
o.uk/nike-air-huarache-lo
w-review-260.htm http://www.bibliotheekdui
nrand.nl/uggs-slippers-he
ren-528.asp http://www.dollartpower.d
e/superstar


XRumerTest
07/01/2018 01:29
Hello. And Bye.

Tylertam
24/07/2017 02:37
ygkfnda http://www.grifodoro.it/3
25-manolo-blahnik-sposa.h
tm http://www.napoliinternat
ional.it/hogan-pelle-blu-
uomo-728.html http://www.118messina.it/
912-adidas-ace-17-bambi


paigeit16
10/06/2017 20:07
Latin shemales http://futanari.replyme.p
w/?personal.jaylin shemalevideos.com freeshemale movie tranys.com chicks with dicks sexuality videos free


XRumerTest
09/05/2017 17:22
Hello. And Bye.

Jasonsoubs
05/04/2017 11:47
study out this [url=http://onlinecasino-
xx.com]casino[/url] where you can collect legitimate funds with the help of this guidebookPlaying [url=http://onlinecasinos
-x.com/online-blackjack.h


Archiwum
Ku pamięci

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie