Przegląd najnowszego albumu!
Dodane przez MrSalute7 dnia Listopad 20 2014 12:15:34

Whitney tworzy historię! To jest pewne... od pierwszej płyty, po album pośmiertny Houston bije rekordy. Jej ostatni album "Whitney Houston Live: Her Greatest Performances" zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard R&B, natomiast na Billboard 200 na 17. miejscu. Gdzie tu rekord? Whitney jest pierwszą artystką, której albumy znalazły się na 1. miejscu listy Billboard R&B podczas 4 kolejnych dekad!

Recenzje płyty są bardzo pochlebne, jednak jakość utworów przez wielu daje dużo do życzenia. Przede wszystkim przy "One Moment In Time" można usłyszeć, że jakość nie przewyższa kasetom VHS.

NY DAILY NEWS stwierdził: "Fani czczą studyjne nagrania Whitney Houston, jednak ona wznosiła swoje największe szczyty wokalne na żywo. Jeżeli nie udało się nam zobaczyć jej na koncercie, nie słyszeliście jej. To Whitney Houston jakiej nigdy nie słyszeliście. 5 gwiazdek!". USA TODAY określa Whitney jako: "...największą wokalistką pop-soul jej pokolenia.", a LA TIMES napisało: "...wyjątkowo ekspresyjna interpretacja utworów i magnetyczna osobowość na koncertach.". NEWSDAY wspomina: "Whitney Houston Live: Her Greatest Performances jest legendarnymi występami w tym, w czym jest najlepsza - występami na żywo.". BET chwali: "Whitney Houston nie była tylko jedną z najlepszych wokalistek, była legendarnym wykonawcą.".