Whitney ponownie zabłyśnie na scenie!
Dodane przez MrSalute7 dnia Wrzesień 22 2015 13:38:51
Whitney po raz kolejny zaśpiewa dla nas swoje największe przeboje na scenie. HologramUSA wraz z Pat Houston szykują dla nas niespodziankę. Jaką? Światowa trasa koncertowa w której Whitney będzie hologramem!

Alki David, szef HologramUSA powiedział: "Byłem zdruzgotany, kiedy Whitney odeszła w 2012 r. Marzyłem o tym, by ponownie dzielić się ze światem jej wyjątkowym talentem.". Następnie dodał: "Nasza technologia spowoduje wstrząsającą zmianę w przemyśle rozrywkowym i jestem pewien, że we współpracy z Pat Houston stworzymy unikalne wspomnienie wspaniałej twórczości artystycznej Whitney.". Zaś Pat zapewnia, że robi wszystko, aby dokonania Whitney nie zostały zapomniane, a fani Nippy mogli ją zobaczyć ponownie na scenie.

Co z tymi, którzy nie będą mogli przyjechać na koncert? Nic straconego! Koncerty będą transmitowane przez telewizje satelitarne, kablowe oraz portal streamingowy FilmOn.com. Twórcy twierdzą też, że całe show ma mieć charakter interaktywny - wezmą w nim udział fani z widowni oraz goście specjalni.